Englishنقشه پرتالصفحه اصلیایران
 
فاصلهاطلاعیه هافاصلهمیز خدمات الکترونیکی سازمان هواشناسیفاصلهارتباط با مافاصلهدرباره مافاصلهنظر سنجی سازمان هواشناسیفاصلهسوالات متداول
اخبار
 
 حضور و بازدید مدیرکل هواشناسی استان اصفهان از پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران

 

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان اصفهان آقای مهندس حمیدرضا خورشیدی مدیرکل هواشناسی استان اصفهان به اتفاق تنی چند از اعضاء پایگاه مقاومت بسیج امام علی علیه السلام هواشناسی ضمن حضور در پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران مسجد رحیم خان اصفهان با اعضاء بسیج دیدار کرد.

ایشان ضمن بیان اهمیت و جایگاه نیروی های مقاومت بسیج در کشور، بسیج را یکی از ارکان مهم جامعه برشمرد و گفت: جوانان برومند و جان برکف بسیج با رشادت و شهامت و از جان گذشتگی با حداقل امکانات و تجهیزات  8 سال در مقابل دشمنان تا دندان مسلح ایستادگی کردند و سرانجام با تقدیم هزاران شهید توانستند دستان استکبار جهانی را از دامن این آب و خاک کوتاه کنند.

ایشان همچنین اظهار داشت نقش نیروهای بسیج و نیروهای مقاومت در دفاع از حرم شریف ائمه و دفاع از حریم ولایت نیز ستودنی است. امروزه بسیج توانسته در تمامی زمینه ها وظیفه خود را ایفاء نماید. نیروهای بسیج در دوران بیماری سهمگین کرونا  نیز در کنار کادر درمان توانستند نقش موثری ایفاء کنند.

مسئول پایگاه مقاومت شهید چمران نیز ضمن عرض خیرمقدم ضمن ارایه گزارشی از اقدام صورت گرفته توسط پایگاه گفت: این حوزه با  اتکاء به توان نیروهای جوان و فعال خود توانسته در عرصه های مختلف فرهنگی فعالیت نماید.

وی گفت: برگزاری دوره های آموزشی ، شرکت در برنامه های فرهنگی از قبیل برگزاری زیارت عاشورا، برنامه های ملی و مذهبی ، برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی از دیگر اقدامات این پایگاه می باشد.   

 

 
 
 
212
1401/11/09
۱۴۰۲ شنبه ۵ فروردين
ارتباط با مدیر کل
ارتباط با مدیر کل
اطلاعیه هواشناسی استان اصفهان
اطلاعیه
فروش برخط داده های تخصصی
فروش برخط داده های تخصصی
اخرین تصویر ماهواره

ورود اعضا
شناسه کاربري
کلمه رمز

کدامنیت  forget کلمه رمز را فراموش کرده ام
register ثبت نام

Powered by DorsaPortal